Автозапчастини на авто з США під замовлення (бронь)

На авторазборке Алето Авто щомісяця розбирається до 60 машин з США. Список машин на розбір і дати їх приходу відомі заздалегідь за 2-3 місяці до моменту розбирання, тому ми надаємо можливість забронювати запасти з авто, які знаходяться в дорозі на розбирання.

Правила бронювання запчастин

  1. Бронювання автозапчастин здійснюється тільки по повній передоплаті. Так ми розумінням серйозність ваших намірів і гарантуємо, що ціна для вас не зміниться.
  2. Відвантаження запчастин відбувається протягом одного місяця з моменту прибуття контейнера в порт. Ми завжди намагаємося розібрати машину якомога швидше, але для гарантії строків відвантаження перестраховуємося і закладаємо місяць на форс-мажори. Якщо ми будемо розуміти, що не зможемо відвантажити запчастини в термін, ми обов'язково відразу вам про це повідомимо.
  3. Ми завжди будемо намагатися, щоб ви залишилися доволно. Якщо стан авто на фотографіях не буде відповідати реальності, ми спробуємо знайти заміну або зробити знижку на пошкоджену запчастину. Якщо ми не зможемо знайти вихід, то обов'язково повернемо гроші.
  4. Якщо ви замовили у нас доставку авто з США, ми забронюємо деталі з інших машин-донорів, що пливуть до нас, з мінімальним (символічним) авансом.

Зверніть увагу, що ми не привозимо запчастини під замовлення, а тільки можемо забронювати запчастини з машин, які ми вже купили і вони знаходяться в дорозі в Одесу.