- Авторозбірка
- Каталог
- Запчастини NISSAN
- Запчастини Nissan Murano 2015 - 2023
Розбирання Nissan Murano 2015 - 2023
Розбирання Nissan Murano 2015 - 2023
170738
63101-5AA0A
566460
62022-9UF0H
563098
54500-5AA0C
183130
623109UA8A
682671
62259-5AA1A
170632
625005AA1A
177413
620905AA2A
326781
985R0-9UE8A
528213
98510-5AA8A
Nissan Murano 2015
Найсвіжіша версія Nissan Murano під заводський маркуванням Z52 вийшла просто фантастичною. Абсолютно новий стиль, функціонал і рівень комфорту. Модель в третьому поколінні сприймається як спортивний і стрімкий кросовер.
Что нового?
Новий дизайн вражає нотками футуризму, яскравістю і динамічністю. Лінії кузова і передні фари немов язики полум'я, спрямовані назад. Такі зазвичай малюють від крил і до багажника, щоб підкреслити агресивність і спортивний характер. А ось Nissan Murano і без додаткового тюнінгу виглядає чудово. Кожна деталь екстер'єру доповнює образ активного автомобіля.
Особливо впадає в очі «безперервні» вікна, що переходять в заднє скло багажника. Ефект вдався завдяки грі чорним кольором і силуетами. Зарядженість на спорт проявляється і в невеликому спойлере, роздвоєною вихлопній трубі, новому малюнку колісних дисків, величезному воздухозаборнике і решітки радіатора. Цілісний образ кросовера випереджає час. А ще авто стало більше за всіх габаритах, тому не вписалося в японські стандартні і не продається в Японії.
Третє покоління Murano примітно тим, що в лінійку додалася гібридна версія.
Розмаїття цін та опцій
Оновлення сподобалися цільової аудиторії, що відбилося на стрибку продажів. Одне тільки третє покоління Murano Z52 розійшлося тиражем майже в півмільйона одиниць. Але ж виробництво кросовера цієї версії триває, і регулярно на ринку з'являються нові привабливий SUV від Nissan. Вартість моделі знаходитися в дуже широкому діапазоні:
- $45230 – кроссовер 2019 року випуску в люксовій комплектації Platinum
- $31370 – базова комплектація S 2019 року
- до 29800 доларів – за модель 2018-го
- до $27700 – 2017-го року
- $26900 – 2016-го
- 16200 доларів максимум – за кроссовер 2015-го модельного року
Murano в стандартній комплектації обійдеться в суму близько 13600 доларів. Якщо авто свіжих років випуску можна знайти в автосалоні і за попереднім замовленням, то модель 2014-2017 років виробництва буде тільки в старому вигляді.
У третьому поколінні Murano має відразу 4 комплектації: S, SL, SV і Platinum. Для кожної стандартним є передній привід, а в якості опції – повний. Двигун і трансмісія залишилися тими ж, що і в попередній генерації. Гібридна версія, що з'явилася в 2016 році, за замовчуванням повнопривідна і має два набори опцій – SL і Platinum.
Базовий набір опцій під назвою S включає в себе литі диски діаметром 18 дюймів; покриті хромованим напиленням дверні ручки, пороги, вставки на передньому і задньому бампері, логотип і його обрамлення, зовнішні контури стекол і вихлопні труби; LED-лампи ходових вогнів; спойлер чорного кольору; поворотники в дзеркалах; 8 кольорів кузова з блиском металік; всі аксесуари з електроприводом. В інтер'єрі присутні хромовані деталі, обшивка салону виконана з тканини. Підлокітники є і між передніми сидіннями, і на задньому ряду за рахунок середнього місця. Кермо має телескопічну і вертикальну регулювання. Водійське крісло цілих 6 режимів настройки.
Інтерактивність Murano S проявляється FM/AM-радіо, CD-плеєрі, 6 динаміках, сенсорному дисплеї, бездротовими технологіями для синхронізації зі смартфоном, мультимедійним кермом, інтерфейсом iPod, USB і AUX портами. За комфорт відповідає двозонний кондиціонер, підстаканники, безліч місць для зберігання дрібниць, сидіння «Zero Gravity», салонне дзеркало з режимом день/ніч, віддалений доступ і запалювання.
Nissan використовує для Murano (і інших моделей теж) розумний ключ – досить наблизитися до авто, як відкриються двері. І навпаки – центральний замок спрацює, коли власник віддалиться від свого кроссовера. Що стосується крісел з нульовою гравітацією, то Murano став першим автомобілем, в якому Nissan встановив надзвичайно комфортні сидіння. Їх розробляли спільно з NASA і завдяки їм тривалі поїздки перестають бути болісними.
Та все це мають і інші комплектації. У наборі SV додається навігаційна система (для S доступна опціонально), шкіряна обшивка керма, рейлінги на дах, противотуманки. Функціонал розширюється пакетом Premium, куди входить акустична система Bose з 11 динаміків, дисплей для заднього ряду і панорамний санруф.
У комплектації SL доступні підігрів дзеркал і передніх крісел, шкіряну обшивку салону та різні цифрові асистенти. Найдорожча версія Murano Platinum виділяється 20-дюймовими литими дисками іншого дизайну, вентиляцією і підігрівом передніх крісел і керма, доданими головним світлом, електроприводом задніх крісел і кришки багажника. Але і це не межа – в пакеті Technology пропонується адаптивний круїз-контроль і система попередження лобових зіткнень.
Одним з топових гібридних комплектацій Murano є наявність трьох педалей – газу, гальма і гальма стоянки. В іншому функції ті ж, що і у бензинового кросовера. Тільки витрата палива поменше.
Двигун, трансмісія, підвіска
Nissan не змінює силових установок в Murano з моменту його появи. Двигун – перевірений десятиліттями і іншими моделями VQ35DE об'ємом 3.5 літра і V-подібним розташуванням циліндрів в загальній кількості 6 штук. На кожен припадатиме по 4 клапана, керованих за принципом зміни фаз газорозподілу (VVT). Розподіл вихлопних газів відбувається за системою DOHC. Злегка змінилися показники продуктивності – для Murano Z52 номінальна потужність становить 260 кінських сил, а обертовий момент досягає 325 Нм при 6600 оборотах на хвилину.
Гібридна силова установка представлена чотирициліндровим 2.5-літровим бензиновим двигуном QR25DER і електромотором. У днище кросовера захована батарея, але зроблено це таким чином, що ні міліметра простору салон і багажник не втратили. Сумарна потужність гібридного агрегату доходить до тих же 260 л. с. – 234 від бензинового мотора плюс 20 від електричного. Витрата палива становить 8,2 літра в змішаному циклі.
Стандартна трансмісія для обох варіантів Murano Z52 – також перевірений варіатор Xtronic з усіма своїми недоліками і перевагами. КПП передає крутний момент від двигуна або на передню вісь, або на все 4 колеса. Підвіска незалежна зі стабілізатором стійкості на кожне колесо. Повний привід інтелектуальний. На дорозі кросовер проявляє себе впевнено і плавно. Кермо чутливий до швидкості, а конкретніше ставати жорсткішими, коли стрілка спідометра перевалює за 100 км/год.
Чим може розчарувати Murano?
З покоління в покоління, немов за традицією, передаються недоліки і основні поломки моделі. Трансмісія-варіатор, хоч і імітує перемикання швидкостей як автоматична КПП, такий надійністю похвалитися не може. Цей вузол не тільки вимагає трошки більше уваги під час експлуатації, а й ламається частіше за інших систем кросовера. Не варто сприймати Murano таким же спортивним, як і його зовнішність. Агресивна манера їзди сильно впливає на справність трансмісії – після 50000 км пробігу КПП просто розпадається.
Звідси і головне розчарування – спортивна зовнішність не доповнюється таким же характером. Помірне плавне прискорення зовсім не те, чого очікуєш від 3.5-літрового V6. З гібридним Murano та ж історія. Проблем з керуванням немає, але в різкі повороти масивне авто може входити туго, але передбачувано. В інших аспектах динаміка авто не піддається критиці. Зате негативні відгуки отримує маленький багажник, якого в принципі вистачає для звичайних потреб.
Нікуди не подівся обмежений огляд – крізь маленьке віконце задніх дверей мало що видно. Дзеркала з цією проблемою не допомагають. Сліпі зони можна контролювати за допомогою різних сенсорів, але вони доступні тільки в преміальних комплектаціях (ще одне розчарування).
Якщо в частині надійності силових установок свіжий Murano 2017-2019 років не викликає нарікань, то з інтерактивною системою не все добре. В окремих випадках збої в роботі трапляються практично з усіма пристроями – від USB-порту до FM-радіо. Можуть порипувати динаміки преміальної системи Bose, що взагалі видається дикістю. Але ймовірність отримати таке нещастя досить низька. В цілому Nissan Murano Z52 не підведе.
Безпека і краш-тести
Щоб убезпечити водія і пасажирів від різних неприємних ситуацій, виробник забезпечив кросовер широким спектром пристроїв і асистентів. Центральний замок з віддаленим доступом та сигналізацію стануть перешкодою для автомобільних злодіїв. На борту Murano має телематическую систему Nissan CarWings, в яку входять різні цифрові помічники. Покладаючись на них, водій може впевненіше почувати себе під час їзди або парковки.
До переліку пристроїв безпеки входять круїз-контроль, система попередження лобових зіткнень, сенсор своєї смуги, контроль стабільності і тяги, датчики сліпих зон та інше. Гібридна версія Murano видає звук для пішоходів (VSP) під час роботи тільки безшумного електродвигуна. По периметру салону є подушки безпеки. Кожне сидіння оснащене ременями, активними підголівниками, а на задньому ряду є кріплення для дитячих крісел.
Краш-тест | Бал |
Помірний фронтальний удар | Good 5/5 |
Зіткнення бокове | Good 5/5 |
Перекидання | Good 5/5 |
Сидіння та підголівники | Good 5/5 |
Гальма у Murano дискові вентильовані. Кожне колесо має свій канал ABS. Електронний гальмівний асистент зреагує на будь-яку небезпеку і зупинить авто незалежно від водія. Робота всіх функцій безпеки в умовах різних зіткнень моделювалася IIHS. І у всіх тестуваннях модель отримала вищу оцінку:
Під час лобового зіткнення кузов Murano отримує максимальні пошкодження – бампер і капот мнуть гармошкою, колесо вилітає з піввісь, деформуються двері. Відновленню не підлягають радіатор, рама, генератор і всі зовнішні кузовні деталі. Зате повністю недоторканим залишається салон і життя пасажирів. Втім, завдяки системі попередження лобових зіткнень, до такого може і не дійти.
З ким конкурує Murano?
На північноамериканському ринку кросовер Murano Z52 змагається з такими паркетниками:
- Jeep Grand Cherokee
- Honda Pilot
- Toyota Venza и Pathfinder
- Ford Edge
- Kia Sorento
Що в результаті?
Підбити підсумки допоможе порівняння переваг і недоліків.
Плюси Murano Z52 – це:
- Комфортний салон і сидіння
- Потужний двигун і повний привід
- Стильний екстер'єр
- Добротний функціонал
- Є гібридна версія
До мінусів відносяться:
- Мало місця в багажнику
- Поганий задній огляд
- Великі витрати палива
- Дорогі додаткові опції
Більшість знавців сходяться в тому, що третє покоління моделі є найвдалішим. В кросовері поєднується звична міць і динаміка разом з новим привабливим дизайном. Але оновилася не тільки «обгортка», в салоні також з'явилися цікаві новинки. Технологічне наповнення виконано відповідно до сучасних вимог, а з ультра-комфортних крісел не хочеться вставати. На вищому рівні знаходитися безпеку в авто. Nissan Murano Z52 догоджає різних цільових аудиторій і є одним з найкращим авто як для великої родини, так і для активного молодого покоління.
Часті питання про розбирання Nissan Murano 2015 - 2023
Так, скористайтесь пошуком автозапчастини на автомобіль за каталогом або зв'яжіться з нашим менеджером в будь-якому магазині для підбору VIN. В наявності 885 товарів.
Ми надаємо гарантію на всі товари. Повернути або обміняти будь-який товар безкоштовно можна протягом 14 календарних днів (включно) з дня отримання замовлення покупцем. Доставка зі шроту здійснюється по всій Україні, також є самовивіз у Києві та Одесі.
У продажу оригінальні запчастини на іномарки та аксесуари з розбирання, тому проблем при встановленні не буде. Ви можете порівняти нову деталь із різних авто та замовити необхідну.
У широкому асортименті нашого складу представлені оригінали комплектуючих Nissan Murano 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 років випуску (покоління Z50), а також Nissan Murano 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 років випуску (покоління Z51), Nissan Murano 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 років випуску.
✅ Категорія товарів | Розбирання Nissan Murano 2015 - 2023 |
✅ Кількість товарів у каталозі | 2162 |
✅ Середня ціна товарів | 74 USD |
✅ Ціна найдешевшого товару | 1 USD |
✅ Найдорожчий товар | 2046 USD |
✅ Середній рейтинг товару | ✅10204 оцінок ✅ 4.8 |